Holistic Peptide Complex 30 vrecúšok

 82.10

Kategória: Product ID: 4184

Popis

Vnímanie ľudského organizmu ako nedeliteľného celku, ktorého jednotlivé časti sa vzájomne ovplyvňujú a treba dbať na ich rovnováhu – to je základ holistického (celostného) prístupu k zdraviu. Podľa jeho princípov sa musíme pravidelne starať o celý organizmus a neobmedzovať sa jedine na reakciu na oslabenie konkrétnych častí.

Nový Holistic Peptide Complex obsahuje špeciálnu kompozíciu aktívnych zložiek prémiovej kvality, ktorých úlohou je prispievať k správnemu fungovaniu imunitného systému, zmierňovať škodlivé pôsobenie voľných radikálov, a teda stimulovať obranyschopnosť celého organizmu v rámci prevencie a v súlade s holistickým prístupom k zdraviu.

Základom receptúry Holistic Peptide Complex je lyofilizovaný rybí kolagén, ktorý je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín v podobe bioaktívnych peptidov rybieho kolagénu (300 mg v každej dávke prípravku).

Produkt je doplnený o biologicky aktívne formy zložiek s rekordnou antioxidačnou silou a vysokou vstrebateľnosťou: astaxantín získaný zo sladkovodnej riasy Haematococcus pluvialis a extrakt z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus).

3 druhy húb sú poklonou múdrosti čínskej medicíny, ktorá ich už po stáročia používa na podporu imunitného systému. Holistic Peptide Complex obsahuje extrakt z Agaricus (pečiarka mandľová, Agaricus blazei), Maitake (trsovnica lupeňovitá, Grifola frondosa) a Reishi (lesklokôrovka obyčajná, Ganoderma lucidum).

Podporu imunity dopĺňa aj synergicky pôsobiaca dvojica kurkumínu z kurkumovníka dlhého (Curcuma longa L.) so štandardizovaným obsahom 95% kurkumínu a piperínu z čierneho korenia (Piper nigrum L.).

1 vrecúško = 7-9 kapsúl

Holistic Peptide Complex je výživový doplnok, v ktorom sme skombinovali cenné zložky bez zbytočných plnidiel a prinášame Vám ich v podobe vrecúšok, ktoré obsahujú dennú dávku podpory. Vďaka tejto forme už jedno vrecúško zabezpečuje množstvo aktívnych zložiek zodpovedajúce 7-9 kapsulám výživových doplnkov s obsahom týchto látok.

Ak potrebujete silnú, komplexnú podporu zdravia a nemáte radi kapsuly ani tablety, Holistic Peptide Complex sa rozpúšťa vo vode a bude pre Vás ideálnou voľbou. Z jedného vrecúška získate porciu nápoja s prírodnou ríbezľovou príchuťou. Balenie obsahuje 30 vrecúšok, teda množstvo určené na mesiac pravidelného užívania.

Zloženie:
Extrakt z trsovnice lupeňovitej (Maitake, Grifola frondosa), extrakt z lesklokôrovky obyčajnej (Reishi, Ganoderma lucidum), arómy, extrakt z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), lyofilizovaný rybí kolagén s hráškom, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt z pečiarky mandľovej (Agaricus, Agaricus blazei), extrakt z podzemku kurkumovníka dlhého (Curcuma longa L.) so štandardizovaným obsahom 95% kurkumínu, extrakt z arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa), extrakt zo sladkovodnej riasy Haematococcus pluvialis so štandardizovaným obsahom 2% astaxantínu, extrakt z plodu piepra čierneho (Piper nigrum L.) so štandardizovaným obsahom 95% piperínu