Depilácia tváre a tela

Zbavte sa chĺpkov Chĺpkami zarastená pokožka vyzerá jednoducho neesteticky a ani reči o prirodzenej kráse a o tom, že príroda vie prečo nám dala ochlpenie na tomto fakte nič nezmenia. “Chlpatá pokožka je najväčšia chyba ženskej krásy“. Z roka na rok narastá počet mužov, ktorí využívajú podobné služby ako ženy. Navštevujú čoraz viac náš salón

Info
Zbavte sa chĺpkov

Chĺpkami zarastená pokožka vyzerá jednoducho neesteticky a ani reči o prirodzenej kráse a o tom, že príroda vie prečo nám dala ochlpenie na tomto fakte nič nezmenia. “Chlpatá pokožka je najväčšia chyba ženskej krásy“. Z roka na rok narastá počet mužov, ktorí využívajú podobné služby ako ženy. Navštevujú čoraz viac náš salón krásy a využívajú naše služby. Uprednostňujú taktiež hladké telo bez chĺpkov, ktoré sa vydepiluje teplými voskami.
Depilácia teplým voskom je jednou z pôvodných metód odstraňovania nežiaducich chĺpkov, šetrná k Vašej pokožke zo 100 % prírodných zložiek.  Opakovanou aplikáciou sa korienky oslabujú, chĺpky sú jemnejšie a pomaly rednú. Ide o odborné a rýchle odstránenie nežiaduceho ochlpenia na rôznych častiach tela na 4 – 6 týždňov.

Pre Dámi

Depilácia – obočia,horna pera,brada,tváre,bikiny,ruky,nohy

Pre Pánov

Depilácia – chrbát

Podobné služby