3D mihalnice SMART lashes

3D mihalnice SMART lashes

Revolúcia v predlžovaní mihalníc 3D mihalnice sú revolučná metóda predlžovania mihalníc, ktorá Vaše mihalnice predĺži a zahustí aplikáciou umelých mihalníc. Na každú Vašu prirodzenú mihalnicu sa aplikuje mihalnica z vysoko kvalitného materiálu, a tým sa prispôsobí na Vami požadovanú dĺžku a vytočenie. Výsledný efekt závisí od Vašej predstavy a hustoty Vašich prirodzených mihalníc. Pred samotnou

Info
Revolúcia v predlžovaní mihalníc

3D mihalnice sú revolučná metóda predlžovania mihalníc, ktorá Vaše mihalnice predĺži a zahustí aplikáciou umelých mihalníc. Na každú Vašu prirodzenú mihalnicu sa aplikuje mihalnica z vysoko kvalitného materiálu, a tým sa prispôsobí na Vami požadovanú dĺžku a vytočenie. Výsledný efekt závisí od Vašej predstavy a hustoty Vašich prirodzených mihalníc. Pred samotnou aplikáciou sa konzultuje, o aký efekt máte záujem – k dispozícii sú rôzne dĺžky, hrúbky, farby a vytočenia mihalníc.

3D mihalnice je potrebné pravidelne dopĺňať, životnosť mihalníc je individuálna- závisí od mnohých faktorov, z ktorých najvýraznejšie sú rýchlosť obmeny Vašich prirodzených mihalníc, a veľmi dôležitá, správna starostlivosť o Vaše nové mihalnice. Pri každej aplikácii 3D mihalníc budete informovaná o správnej starostlivosti, aby ste sa z nich mohli čo najdlhšie tešiť.

3D mihalnice Vás nebudú obmedzovať ani v špecifických situáciách, bez problémov Vás budú tešiť v lete na horúcich dovolenkách – pri kúpaní v mori, v bazénoch, v zime na lyžovačkách, v snehu aj v mraze.

Ako vyzerajú 3D mihalnice po aplikácií?

Po odbornej aplikácií 3D mihalníc je pocit taký istý, ako pri prirodzených riasach, nie je ich vôbec cítiť – vzhľad si klientka vyberá a konzultuje pred aplikáciou.

Ako dlho vydržia 3D mihalnice?

Životnosť 3D mihalníc je u každého iná, závisí to od mnohých faktorov, priemerne však od 3 – 6 týždňov.

Môžem nosiť 3D mihalnice, aj keď mám kontaktné šošovky?

Pred aplikáciou si ich treba vybrať, preto odporúčam,aby ste si so sebou doniesli roztok a nádobku na šošovky – po aplikácii ich môžete bez problémov nosiť.

Môžem používať špirálu, ak mám nalepené 3D mihalnice?

Po aplikácií zistíte, že to vôbec nie je potrebné. Ak predsa, tak len bezolejové špirály – dajú sa zakúpiť u nás v salóne.

Ako sa mám starať o 3D mihalnice?

Po nalepení mihalnice nesmú prísť 24 hodín do kontaktu s vodou a s parou (sauna,kúpele…), neodporúča sa pretierať(,,žmoliť“) si oči, pri odličovaní treba používať výhradne bezolejový odličovač na oči

Ako dlho trvá nalepenie 3D mihalníc a ako to prebieha?

Aplikácia trvá od 60- 120 minút, záleží to od počtu prirodzených mihalníc.Vy pohodlne ležíte, oči máte počas nalepovania zatvorené.

Poškodzujú 3D mihalnice moje vlastné riasy?

Po odbornej aplikácii a správnej starostlivosti sa Vaše vlastné mihalnice nezničia.

Podobné služby