Galvanická žehlička

Galvanická žehlička

Ošetrenia galvanickým prúdom zanechajú vašu pleť dobre pripravenú na príjem určitých zložiek proti starnutiu. Patentový objav spoločnosti Nu Skin® založený na klinickej štúdii preukázal, že päťminútové ošetrenie galvanickým prístrojom môže zlepšiť prísun kľúčových zložiek po dobu do 24 hodín. Vyhladenie vrások a detoxikácia pleti vyčistenie od toxikonov. Galvanická žehlička funguje na galvanickom prúde, kde špeciálne

Info
Ošetrenia galvanickým prúdom

zanechajú vašu pleť dobre pripravenú na príjem určitých zložiek proti starnutiu. Patentový objav spoločnosti Nu Skin® založený na klinickej štúdii preukázal, že päťminútové ošetrenie galvanickým prístrojom môže zlepšiť prísun kľúčových zložiek po dobu do 24 hodín.

Vyhladenie vrások a detoxikácia pleti vyčistenie od toxikonov. Galvanická žehlička funguje na galvanickom prúde, kde špeciálne séra sa vpravujú do hĺbky pleti. Sérum sa dostane pomocou galvanizácie hlbšie čim výsledok je hneď viditeľný už po prvom sedení. Môže sa robiť kúra 2-3 krát do týždňa alebo pred tým ak klient potrebuje lifting pred rôznymi akciami.Pleť je vypnutá a vyživená žiari.Okamžitý lifting.

 

Podobné služby