Larens Colour Smoothing Make-up Base 30ml

 26.49

Kategória: Product ID: 4200

Popis

Vyhladzujúca podkladová báza pod mejkap s ľahkou krémovou konzistenciou. Dokonale vyhladzuje povrch pokožky, viditeľne koriguje nerovnosti, nedostatky, rozšírené póry. Vytvára na pleti príjemný saténový film, ideálny pre ďalšie kroky líčenia: korektor, mejkap či BB krém.

Významne predlžuje trvanlivosť líčenia. Podľa testov našich odborníčok na líčenie sa make-up s použitím LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE udrží dvakrát dlhšie, dokonca viac ako 12 hodín v prípade normálnej a suchej pleti. V prípade náročnejšej, mastnej pleti sa uspokojivý výsledok udrží až 7 hodín.

Mimoriadne príjemne sa nanáša, bez problémov sa dá kombinovať s inou dekoratívnou a pleťovou kozmetikou a dlho vydrží.

Dodáva pocit osvieženia, opticky zjednocuje a vyhladzuje pleť. Môže sa používať aj samostatne ako pleťový krém, bez mejkapu, korektora či BB krému – stane sa tajomstvom prirodzene vyzerajúcej, žiarivej a pestovanej pleti aj bez mejkapu.

Podkladová báza LARENS COLOUR SMOOTHING MAKE-UP BASE neobsahuje:
SLS
fenoxyetanol
mikroplasty
parabény
nylón
PVP
hliník

Zloženie:
Ingredients: Aqua, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, PEG-10 Dimethicone, Silica, Dipropylene Glycol, Sodium Chloride, S odium Citrate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol

Možno by sa Vám páčilo…