Cannavi by Nutrivi CBD+ Oil Full Spectrum 20%

 117.41

Kategória: Product ID: 4179

Popis

Prírodnou kompozíciou kanabidiolu (CBD), kanabigerolu (CBG) a sprievodných kanabinoidov, terpénov a flavonoidov z konope siatej. Zlatý olej Cannavi by Nutrivi je cennou podporou pri budovaní holistického návyku starostlivosti o skvelú formu a pohodu organizmu. Už dve kvapky produktu, užívané 3-krát denne, Vám umožnia plne oceniť majstrovské dielo, ktoré bolo vytvorené samotnou prírodou – rastlinu Cannabis sativa.

V konope Cannabis sativa L., z ktorého získavame surovinu do oleja CANNAVI BY NUTRIVI, bolo identifikovaných viac ako 520 zlúčenín z rôznych skupín: flavonoidy, dihydrostilbeny, fenantrén, spiroindany, ale najcharakteristickejšie pre túto rastlinu sú kanabinoidy. V konope je ich viac ako 100. Najznámejšie sú CBD, CBG, ktoré sa stále intenzívnejšie skúma a tiež CBVD a CBN.
Najmodernejšia kryohybridná výrobná technológia v Európe nám umožňuje získať z konope bohatý olej Full Spectrum. Je to esencia fytocannabinoidov, terpenoidov a flavonoidov – najdokonalejšia, pretože bola navrhnutá prírodou. CBD, CBG, CBDV, CBN s terpénmi vytvárajú v oleji synergický efekt.
Cannavi nemá psychoaktívny účinok, preto je jeho použitie bezpečné. Stopová koncentrácia THC vo výrobku je podrobne analyzovaná počas každej fázy výroby.
Olej je vyrobený z konope pestovaného v Európskej únii.

Suroviny pochádzajú od certifikovaného dodávateľa, sú podrobené mikrobiologickým testom a testom na prítomnosť ťažkých kovov. Kvalita oleja je potvrdená podrobnými testami preukazujúcimi obsah CBD, jednotlivých kanabinoidov a terpénov.

• unikátna výrobná technológia, ktorá zachováva pôvodné chemické väzby prítomné v rastline
• Stopová, bezpečná, kontrolovaná koncentrácia THC (menej ako 0,2%)
• Žiadny psychoaktívny účinok
• Mikrobiologické testovanie
• Testy na prítomnosť ťažkých kovov
• Suroviny s BIO certifikátom,
• certifikovaný produkt

Súčasťou zloženia CANNAVI BY NUTRIVI PREMIUM FULL SPECTRUM sú:
Prírodný extrakt z konope siatej (Cannabis Sativa) full spectrum
Jedným z najznámejších fytokanabinoidov nachádzajúcich sa v konope je CBD – Kanabidiol. Je to legálne účinná látka konope s veľmi širokým spektrom pôsobenia. Full spectrum znamená, že extrakt si zachováva prirodzené sprievodné zložky CBD: iné fytokanabinoidy, terpenoidy a flavonoidy.

BIO konopný olej zo semien lisovaný za studena
Nosičom je BIO konopný olej s vysokým obsahom omega-3 a omega-6 nenasýtených mastných kyselín v ideálnom pomere: 1: 3.

Terpény prirodzene sa vyskytujúce v konope
Terpény sú zložky éterických olejov nachádzajúcich sa v konope. Majú široké spektrum účinku v závislosti od ich unikátneho zloženia.

Zloženie:
Prírodný full-spectrum extrakt z konopy siatej (Cannabis Sativa), BIO konopný olej zo semien lisovaný za studena, terpény prirodzene sa vyskytujúce v konope.